Вила Агапи е лоцирана со извондреден поглед на море на дел од студијата и апартманите а од најблиската мала плажа е оддалечена на само 1 мин пешачење. Од градската плажа е оддалечена на 10 мин пешки.
 
 • Опис на собите
(1/3)  3 ЛИЦА
Апартманот се наоѓа на приземје.Апартманот располага со една спална,  посебна  кујна и купатило со WC и тераса. Во спалната соба има три поединечни кревети, плакар за алишта, клима уред  и TV. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар,решо со две рингли,фрижидер.Апартманот излегува на сопствено дворче во кое има маса со столици.Опремен е со комарници и ролетни.
(1/3 + 1/2)  5 ЛИЦА
Апартманот се наоѓа на приземје.
Апартманот располага со една спална, посебна кујна , купатило со WC и тераса. Во спалната соба има три поединечни кревети, плакар за алишта, клима уред  и TV.Во  кујната има еден дупол(француски) кревет.Таа е комплетно опремена со кујнски инвентар,решо со две рингли,фрижидер. Апартманот излегува на сопствено дворче во кое има маса со столици.Опремен е со комарници и ролетни.

(1/2 + 1/2 +1) 5 ЛИЦА
Дуплексот се наоѓа на први кат.Дуплексот располага со две спални соби ,посебна кујна , купатило со WC и тераса.Во секоја спална соба има по два поединечни кревети , во кујната има еден поединечен кревет.Кујната е доста пространа и е комплетно опремена со кујнски инвентар,електричен шпорет со рерна, голем фрижидер и клима уред .Од секоја спална соба се излегува на тераса на која има маса со столици.Дуплексот е опремен е со комарници.


 
 
ПериодНоќевањаСтудио 1/2 страничен поглед на море 
бр.5,6,9,10
макс. 2 лица
Студио 1/3 страничен поглед на море
бр.3,7,11
макс 3 лица
Студио 1/4 страничен поглед на море бр. 4,8 макс 4 лицаАпартман 1/3+1/2+1 бр. 1,12 макс 5 лицаДуплекс 1/2+1/2+1 бр. 2 макс. 5 лица
19.05-25.067*39 евра39 евра49 евра49 евра59 евра
26.05-02.067*49 евра49 евра59 евра69 евра89 евра
02.06-09.067*69 евра69 евра79 евра99 евра109 евра
09.06-16.067*89 евра99 евра112 евра139 евра149 евра
16.06-23.067*99 евра109 евра122 евра149 евра159 евра
23.06-30.067229 евра239 евра259 евра299 евра339 евра
30.06-07.077269 евра279 евра299 евра329 евра369 евра
07.07-14.077319 евра339 евра359 евра399 евра429 евра
14.07-21.077329 евра349 евра379 евра409 евра439 евра
21.07-28.077329 евра349 евра379 евра409 евра439 евра
28.07-04.087329 евра349 евра379 евра409 евра439 евра
04.08-11.087329 евра349 евра379 евра409 евра439 евра
11.08-18.087329 евра349 евра379 евра409 евра439 евра
18.08-25.087319 евра329 евра359 евра399 евра419 евра
25.08-01.097269 евра 279 евра 289 евра309 евра359 евра
01.09-08.097*109 евра119 евра132 евра139 евра159 евра
08.09-15.097*69 евра 69 евра 72 евра89 евра109 евра
15.09-22.097*49 евра 49 евра 52 евра69 евра89 евра
22.09-29.097*39 евра39 евра42 евра49 евра59 евра
Напомена:
 • Цените за термините означени со * во табелата означуваат пакет аранжмани и се дадени по лице со вклучен автобуски превоз. Останатите цени односно без * се однесуваат за наем на студио, апартман или дуплекс за 7 ноќи.
 • За пакет аранжманот во студио или дуплекс потребни се минимум 2 лица, трето четврто лице се сместуваат бесплатно плаќаат само превоз.
 • За патување со сопствен прево се одбива по 10 евра 
 • Цените во табелата  се однесуваатна наем на соба за 7 ноќевања.
 • Користењето на клима уредот е бесплатно.
 • Превозот застанува до најблиската локација од сместувачкиот капацитет каде е возможно да застане. 
 • Цените се дадени во евра, а уплатата е исклучиво во денарска противредност 1 евро 62 денари.
 • За уплати на два аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на втората смена.
 • Попустите не важат за смените означени со *
 • За важечка резервација се смета само со уплата на 30 % од целоснта вредност на аранжманот
 • Целосна доплата се врши 15 дена пред поаѓање.
 • Агенцијата нема одговорност за квалитетот и брзината на интернет конекцијата.
 • Туристичката такса се плаѓа во агенција 0,5 евра од ноќ од соба, за дуплексите 1 евро од ноќ од соба

Доплати за превоз:
 • 35 € за возрасни – повратна карта;
 • 25€ за деца до 12 години – повратна карта;
 • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

***Напомена: Патничкото осигурување е задолжително.