Локација: Се наоѓа на 30м. од плажа , во непосредна близина на центарот.
Сместување: трикреветни студиа, четирикреветни и петкреветни апартмани.
Опрема:

 • АПП – дневна соба со два единечни кревети, опремена кујна, одделна спална соба со два или три единечни кревети, бања, ТВ и две тераси.
 • Студио – три единечни кревета, опремена кујна, ТВ, бања и две тераси.

Клима уред: Доплата на лице место 3€ од ден.

ЦЕНОВНИК   ЗА  7 НОЌИ  / СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Период Бр.на ноќи 1/3  студио 1/4 АПП 1/5 АПП
28.05 – 04.06 7 169 € промо 219 € промо 239 €  промо
04.06 – 11.06 7 229 € 289 € 309 €
11.06 – 18.06 7 249 € 309 € 329 €
18.06 – 25.06 7 279 € 339 € 359 €
25.06 –  02.07 7 31 37 39
02.07 – 09.07 7 349  409  429 
09.07 – 16.07 7 379 € 439  45
16.07 – 23.07 7 409  469  489 
23.07 – 30.07 7 409 € 469  489 
30.07 – 06.08 7 409  469  489 
06.08 – 13.08 7 409  469  489 
13.08 – 20.08 7 399  459 € 479 €
20.08 –  27.08 7 379 € 439 € 459 €
27.08 – 03.09 7 329 € 389 € 409 €
03.09 – 10.09 7 279 € 339 € 359 €
10.09 – 17.09 7 229 € 289 € 309 €
17.09 – 24.09 7 169 € 229 € 249 €

СЕЗОНСКИ ЦЕНИ  / 9 НОЌИ / СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Период Бр.на ноќи 1/3  студио 1/4 АПП 1/5 АПП
02.07 – 11.07 9 489 € 549 € 569 €
11.07 – 20.07 9 519 € 579 € 599 €
20.07 – 29.07 9 519 € 579 € 599 €
29.07 – 07.08 9 519 € 579 € 599 €
07.08 – 16.08 9 519 € 579 € 599 €
16.08 – 25.08 9 499  559 € 579 €

ЦЕНИТЕ  СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА AПАРTМАН ИЛИ СТУДИО  ЗА  7 и 9 НОЌИ.

Превозот чини:

Возрасен                40 еур повратен / 30еур еден правец

Деца од 02-12г.    30 еур повратен / 25еур еден правец

Деца до 2г. Бесплатно (без седиште).
 

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот).

НАПОМЕНА:

 • Во студијата и апартманите  е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимум едно дете до 5,99 години;
 • Сместувањето во студијата и апартманите  е е во 14:00 (по локално време);
 • Напуштање на студијата  и апартманите е во 09:00 (по локално време);
 • Секоја направена штета се плаќа на лице место;
 • За хигиената во апартманите во текот на целиот престој се грижат гостите;
 • Попустот за рана уплата важи само за плаќање во готово и за целосна уплата.
 • Доколку се уплатат два или повеќе аранжмани , одобруваме 7% попуст.
 • За резервација, задолжителна уплата од 30% аванс,во спротивно резервацијата е неважечка;
 • Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
 • Задолжително патничко осигурување.
 • Цените се изразени во EUR во денарска противвредност  1€ = 62,оо ден.