Вила Анастасија e нов објект во нашата понуда лето 2019 Грција. Вилата е лоцирана на 80м од плажа и на 100м од центарот на Полихроно. Во својот состав располага со 4 апартмани за 2-5 лица распоредени на прв и втор кат. Апартманите се со 2 одвоени соби, во првата соба има кујна со фрижидер, решо, приброр согласно капацитетот, софа на расклопување за максимум 2 возрасни или 2 деца, во другата соба има брачен кревет плус кревет на извлекување и излез кон балкон со поглед кон соседен објект. Апартманите се опремени со тоалет со туш, ТВ, клима (бесплатно) и Wi-Fi интернет (бесплатно). Веднаш спроти вилата има земјен паркинг. Близината на морето, комфорните соби и близината на бројни содржини ја прават погоден избор за летен одмор.

 
 
ПериодНоќевања Апп 1/2+2
макс 5 лица
19.05-26.05769 евра
26.05-02.06779 евра
02.06-09.06799 евра
09.06-16.067155 евра
16.06-23.067179 евра
23.06-30.067189 евра
30.06-07.077*359 евра
07.07-14.077*379 евра
14.07-21.077*409 евра
21.07-28.077*409 евра
28.07-04.087*409 евра
04.08-11.087*409 евра
11.08-18.087*379 евра
18.08-25.087*349 евра
25.08-01.097179 евра
01.09-08.097139 евра
08.09-15.097109 евра
15.09-22.09779 евра
22.09-29.09769 евра
 • Напомена
 
 • Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противредност 1евро=62 денари.
 • Цените кои не  се означени со * се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз, 3-то и 4-то лице Бесплатно се сместуваат само плаќаат превоз.
 • За користење на сопствен превоз се намалува 10 евра, освен во Промо термините. 
 • Цените означени со * за 7 нпќи/8 дена, се дадени за наем на апртман без вклучен превоз.
 • Доплата за туристичка такса 0,5 евра по соба на ден ( се плаќа во објектот)
 • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30 %, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа.
 • Во апартман дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 7 години во кревет со двајца возрасни.
 • Поради генерално чистење на студијата после секоја смена , истите се напуштаат во 10:00 а се добиваат околу 14:00 часот ( локално време )
 • Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот.
 • За уплата на два последователни термини одобруваме 10% на вториот термин 
 • Доплата за превоз: 35  евра за возрасни , 25 евра за деца до 12 год, деца до 2 год-бесплатно ( без седиште)

 
***Напомена: Патничкото осигурување е задолжително.