Атина Студиос - Голден бич

Вила Атина Студиос е лоцирана во Скала Потамија на 70 м. од самата плажа Голден бич. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студија (француски лежај и класичен лежај или софа), , опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса со тенди..
Координати 40º 43' 53.16" N 24º 45' 33.11" E

 
Vila ATHINA - Golden Beach
термин Број на ноќи 1/2  студио - стандардна соба 1/3 студио - стандарна соба
    мин. 2 лица мин. 3 лица
27.05.2022 7*
вклучен превоз
                 89 €               69 €
03.06.2022 7*
вклучен превоз
                 99 €               79 €
10.06.2022 7*
вклучен превоз
              139 €               99 €
17.06.2022 7*
вклучен превоз
              169 €             139 €
24.06.2022 7*
вклучен превоз
              199 €             149 €
01.07.2022 7
 
              199 €             149 €
08.07.2022 7
 
              239 €             159 €
15.07.2022 7
 
              269 €             179 €
22.07.2022 7
 
              289 €             189 €
29.07.2022 7
 
              299 €             199 €
05.08.2022 7
 
              299 €             199 €
12.08.2022 7
 
              299 €             199 €
19.08.2022 7
 
              289 €             189 €
26.08.2022 7*
вклучен превоз
              239 €             169 €
02.09.2022 7*
вклучен превоз
              199 €             159 €
09.09.2022 7*
вклучен превоз
              159 €             139 €
16.09.2022 7*
вклучен превоз
              129 €               89 €
23.09.2022 7*
вклучен превоз
                 89 €               69 €

*цените се дадени по лице за 7 ноќевања
Дополнителни информации
* Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба - бесплатно без помошен кревет
*Дете 6-10г со 2 возрасни лица во соба - 10% попуст 
* клима - 5 евра по соба на ден (опционално) - се плаќа на лице место
* изнајмување на сеф - 3 евра по соба на ден (опционално) - се плаќа на лице место
* задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден
* задолжителна доплата за "handling fee" на локалната агенција (се плаќа во агенција) - 10 евра по лице / 5 евра за деца до 12 години
* во собите има опремена мини кујна
* доплата за автобуски превоз на релација Скопје - Тасос - Скопје - 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
* Задолжителна доплата за траект - 20 евра за возрасен / 15 евра за дете 2-12 години (важи за пакетите со * кои се со превоз и за оние кои користат организиран превоз)
*** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и  зголемување на цената за 10 евра)
* за уплата на 2 споени термини се одобрува 10% попуст на вториот термин (попуст не се комбинира со "Early booking" попусти)
* смените наведени со * се за пакет аранжман со вклучен превоз