Вила Еродиос е лоцирана во мирниот дел на Полихроно на 30м од плажа. Располага со четворокреветни дуплекс апартмани со 2 одделни спални соби и дневна со кујна и 2 софи. , кујна со фрижидер, решо, фрижидер, прибор согласно капацитетот, клима (бесплатно), ТВ и Wi-Fi интернет (бесплатно). Заради непосредната близина на морето и комодитетот. Гостите кој престојуваат се одговорни за хигиената во собите за време на престојот, додека менување на постелнината е еднаш неделно на пристигнувањето. Дуплекс апартманите се погоден избор за поголеми фамилии или 2 пара. Максималниот капацитет на апартманите е до 6 лица

 
 
ПериодНоќевања Дуплекс Апп 2/2+2
макс 6 лица
19.05-26.05755 евра
26.05-02.06765 евра
02.06-09.06779 евра
09.06-16.067101 евра
16.06-23.067115 евра
23.06-30.067135 евра
30.06-07.077*479 евра
07.07-14.077*549 евра
14.07-21.077*569 евра
21.07-28.077*569 евра
28.07-04.087*569 евра
04.08-11.087*569 евра
11.08-18.087*569 евра
18.08-25.087*439 евра
25.08-01.097115 евра
01.09-08.09795 евра
08.09-15.09776 евра
15.09-22.09765 евра
22.09-29.09755 евра
 • Напомена
 
 • Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противредност 1евро=62 денари.
 • Цените кои не  се означени со * се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз, 3-то и 4-то лице Бесплатно се сместуваат само плаќаат превоз.
 • За користење на сопствен превоз се намалува 10 евра, освен во Промо термините. 
 • Цените означени со * за 7 нпќи/8 дена, се дадени за наем на апртман без вклучен превоз.
 • Доплата за туристичка такса 0,5 евра по соба на ден ( се плаќа во објектот)
 • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30 %, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа.
 • Во апартман дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 7 години во кревет со двајца возрасни.
 • Поради генерално чистење на студијата после секоја смена , истите се напуштаат во 10:00 а се добиваат околу 14:00 часот ( локално време )
 • Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот.
 • За уплата на два последователни термини одобруваме 10% на вториот термин 
 • Доплата за превоз: 35  евра за возрасни , 25 евра за деца до 12 год, деца до 2 год-бесплатно ( без седиште)

 
***Напомена: Патничкото осигурување е задолжително.