Вилата “КЛЕОПАТРА“ е модерна вила,лоцирана е на самата плажа, стандардно опремена вила. Секоја соба има кујна стандардно опремена со кујнски инвентар додека во апартманите има голем фрижидери и голем ел.шпорет со фурна.Секоја соба има стандардно купатило и вц.Секоја соба има клима уред и тв.Вилата има и безжичен интернет и голем паркинг кој функционира на прво слободно место.

ОПИС НА Сoбите
1/2+1/2+1 4+1 лица

Апартманот се наоѓа на високо приземје.
Во кујната има еден кревет на спуштање комотен за две лица и има можност за
уште еден дополнителен поединечен кревет на расклопување.Кујната е опремена со голем ел.шпорет и рерна,голем фрижидер и комплетен кујнски инвентар.Во кујната има Тв .Спалната соба има еден дупол кревет (француски).Апартманот има плакар за алишта и клима уред.Има сопствено купатило и WC.Излегува на тераса со страничен поглед на море.

 


 

 

 

 
ПериодНоќевањаАпартман 1/2+1/2+1
поглед море
 
бр. 1,2,3 
макс.4+1 лица
17.05-24.057*59 евра
24.05-31.057*79 евра
31.05-07.067*119 евра
07.06-14.067*139 евра
14.06-21.067*169 евра
21.06-28.067349 евра
28.06-05.077389 евра
05.07-12.077399 евра
12.07-19.077409 евра
19.07-26.077429 евра
26.07-02.087439 евра
02.08-09.087439 евра
09.08-16.087409 евра
16.08-23.087399 евра
23.08-30.087369 евра 
30.08-06.097*189 евра
06.09-13.097*139 евра 
13.09-20.097*79 евра 
20.09-27.097*69 евра
Напомена: 
 • Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани и се дадени по лице за 7 ноќи со вклучен превоз.
 • Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на апартмани за 7 ноќи.
 • За пакет аранжман во апартман потребни се минимум 2 лица. 
 • Трето, четврто, петто, шесто  лице се сместуваат бесплатно, доплаќаат само превоз доколку користат
 • За патување со сопствен превоз се одзема 10 евра. 
 • Превозот застанува до најблиската локација од сместувачкиот капацитет каде е возможно да застане.
 • Цените се дадени во евра, а уплатата е исклучиво во денарска противредност 1 евро = 62 денари.
 • За уплати на два аранжмани одобруваме 10% попуст на втора смена.
 • Попустите не важат за смените означени со звездичка
 • За важечка резервација се смета само со уплата на 30% од целосната вредност на аранжманот
 • Целосна доплата на аранжманот е седум дена пред поаѓање
 • Во случај на веќе уплатени аранжмани со попусти и рани запишувања, средствата не се враќаат
 • Во случај на направена поголема штета во студијата, апартманите или дуплексите сопстевникот на вилата може да наплати на лице место за наплатената штета. 
 • Агенцијата нема одговорност за квалитетот и брзината на интернетот.
 • Туристичката такса се плаќа во агенција 0,5 од ноќ од соба.
Доплати за превоз:
 • 35 € за возрасни – повратна карта;
 • 25€ за деца до 12 години – повратна карта;
 • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

***Напомена: Патничкото осигурување е задолжително.