Вила МАРИА е лоцирана во центарот на Неа Флогита,во близина хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветни апартмани, пространи, модерно дизајнирани, со комплетно опремена кујна, WC, клима (вклучена во цената), и пространи тераси
ДАТУМНОЌЕВАЊА1/4 апартман 
 
19.05. - 26.05.187*59 eвра
26.05. - 02.06.187*69 евра
02.06. - 09.06.187*99 евра
09.06. - 16.06.187*129 евра
16.06. - 23.06.187*159 евра
23.06. - 30.06.187*179 евра
30.06. - 07.07.187370 евра
07.07. - 14.07.187400 евра
14.07. - 21.07.187430 евра
21.07. - 28.07.187430 евра
28.07. - 04.08.187430 евра
04.08. - 11.08.187430 евра
11.08. - 18.08.187430 евра
18.08. - 25.08.187370 евра
25.08 - 01.09.187*179 евра
01.09. - 08.09.187*129 евра
08.09. - 15.09.187*109 евра
15.09. - 22.09.187*79 евра
Напомена:
 • Цените СО * се однесуваат за 7 ноќевања по лице со вклучен превоз, за минимум две лица во студио/апартман. (Трето и четврто лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, а плаќаат само превоз.
 
 • Цените БЕЗ * се однесуваат за наем на  студио/апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз.
 • Цените со ознака ПРОМО се цени по лице според соодветниот капацитет
 • Во цената на аранжманот Е вклучено користењето на клима уредот.
 • За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници.
 • Во секoе студио/апартмазн има комплетно опремена кујна за онолку лица за колку што е наменето студиото/апартманот.
 • Постелнината во студијата/апартманите се менува еднаш за време на престојот.
 • Сместувањето во студијата/апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.
 • Цената е изразена во евра, а плаќањето е во денарска противвредност од 1€ = 62,00 денари.
 • При користење на сопствен превоз, цената на пакет аранжманите се намалува за 10 €.
 • Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден (се плаќа во објектот) 
 • Цена на превоз на релација Скопје - Халкидики - Скопје изнесува:
 • возрасни: 35 €
 • деца од 2 до 12 години: 25 €
 • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)