Апартманите МАРТА се наоѓаат во централниот дел на Ханиоти наспроти влезот на хотел Сосурас, оддалечени околу 50-60 метри од плажа. Располагаме со четирикреветни апартмани на втори кат. Секој апартман располага со комплет опремена кујна со голем фрижидер и шпорет со рерна, бања, балкон, ТВ со сателитска, Wi-Fi и клима вклучена во цена. Вилата НЕМА сопствен паркинг.Истата е од Б-категорија.
 
 
ПериодНоќевања1/4 АПП
19.05-26.057*75 евра
26.05-02.067*85 евра
02.06-09.067*125 евра
09.06-16.067*145 евра
16.06-23.067*165 евра
23.06-30.067*185 евра
30.06-07.077440 евра
07.07-14.077490 евра
14.07-21.077530 евра
21.07-28.077550 евра
28.07-04.087550 евра
04.08-11.087550 евра
11.08-18.087550 евра
18.08-25.087530 евра
25.08-01.097490 евра
01.09-08.097*165 евра
08.09-15.097*145 евра
15.09-22.097*125 евра
22.09-29.097*85 евра
 • Напомена
 • Цените означени со * претставуваат цени по лице за пакет аранжман-7 ноќевања со вклучен превоз. За сопствен превоз редовната цена за  прво и второ лице се намалува за 10 ерва. 
 • Во апартман минимум 3 лица, 2 лица плаќаат полна цена, трето и четврто лице плаќаат задолжително по 35 евра.
 • Цените кои не се означени со * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања, согласно бројот на кревети
 • Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над дозволениот број ( во одредени капацитети) може да се смести максимум едно дете до 5,99 години во кревет со родител.
 • Поаѓањето е на денот објавен во табелата.
 • Состанок на групата во 03;30, a поаѓање во 04:00 часот од паркингот кај Дрво Декор.
 • Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денарска противредност 1 евро =62 денари
 • За уплата на две смени, одобруваме 10% попуст на втората смена 
 • Попустите не може да се комбинираат помегју себе.
 • Важечка резервација се смета само со авансна уплата од 305 од вкупниот изноз на аранжманот. Целосна доплата на истиот се врши најдоцна до 7 дена пред поаѓање.
 • Сместување во собите е по 14;00 часот , а напуштање е до 09:00 по локално време
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
 • Туристичката такса се плаќа на лице место кај претставникот од агенцијата или сопственикот на ојектите, истата изнесува 0,50 евра на ден по студио или апартман.
 
***Напомена: Патничкото осигурување е задолжително.