Хотел Ривиера се наоѓа во населбата Голем, на 6км од Драч - Албанија.
Хотелот е на 50м од плажа. Располага со 1/2,1/3,1/4 соби. Секоја соба е опремена с клима (вклучена во цената),ТВ, тоалет, фридер и ви-фи.
Исхраната е во ресторанот на х. Ривиера.
Хотелот Ривиера има сопствена плажа (лежалките се вклучени во цената).

 

ТЕРМИНИ:
ЈУНИ: 30.05-06.06 /   06.06-13.06 /13.06-20.06 / 20.06-27.06
ЈУЛИ: 27.06-04.07 / 04.07-11.07 / 11.07-18.07 / 18.07-25.07 / 25.07-01.08
АВГУСТ: 01.08-08.08  /08.08-15.08 /15.08-222.08 /22.08-29.08
СЕПТЕМВРИ: 29.08-05.09 /05.09-12.09 /12.09-19.09 


ЦЕНИТЕ СЕ ЗА 7ПП (ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА) СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ


ЦЕНИ  ЈУНИ / СЕПТЕМВРИ:

245e
 (15190,00 ден) по лице

ЦЕНИ ЗА ЈУЛИ / АВГУСТ:


315e (19530,00 ден) по лице

*за сместување во 1/2 соба без балкон цената се намалува 25e по лице
Деца до 3 год - гратис
Деца од 3 - 12 год плаќаат по 50% од цената

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
-7 ПП (појадок и вечера) на база самопослужување
-автобуски превоз за наведената релација

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
- патничко осигурување
-станична услуга - Скопје - 50 ден

НАПОМЕНА:
*за уплата на два последователни термини (еден по друг) се одобрува 10% попуст на вториот термин

Влегување во собите во 14 часот
Напуштање на собите во 9 часот

Пoaѓaњe  од:
Куманово, Скопје, тетово, Гостивар, Кичево, Охрид, Струга