Лето 2022
Вила Алберт - Ксамил
Вила Алберт е на 80м од Бела Виста плажа. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија опремени со кујна,фрижидер, wi-fi ,клима (вклучена во цената), тераси.
На покривот има голема тераса со поглед кон морето каде можете да го поминете вашето слободно време за релаксација.
-1/3 студија  имаат еден брачен кревет и еден единечен кревет
-1/4 студио бр.5 има еден брачен кревет и кревети на спрат
-1/4 студио бр.8 има еден брачен кревет и гарнитура на Ге што  не се спушта


 
НАПОМЕНА:
- Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/ 8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
-За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот  термин
- Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99  год.) 40 евра
- Поаѓање од Скопје еден ден пред наведените датуми во табелата во 22:00 ч.
- Поаѓање од Ксамил во 15.00 ч.
-Строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)
- Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09.00 часот

НАПОМЕНА:
*За хигиената во собата за време на престојот се грижи самиот клиент.
*По за вршување на вашето летување собата треба да се остави како што била при влегувањето. Во случај на настаната штета клиентот ја надоместува истата кај сопственикот.
*Јачината на сигналот на интернетот зависи исклучиво од давателот на услугата.
*Фотографиите од сместувањето се од повеќе соби, а не се селектирани од една соба.