Вила ЛУАН е на 15минути од прекрасната песочна плажа  "Gjiri Poda".Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија опремени со кујна,фрижидер, wi-fi ,клима(вклучена во цената)  тераси.
 
НАПОМЕНА:
- Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
- Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99  год.) 40 евра
- Поаѓање од Скопје еден ден пред наведените датуми во табелата во 22:00 ч.
- Поаѓање од Ксамил во 15.00 ч.
-строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)
- Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09.00 часот

 
Ова е пример текст. Заменете го со ваша содржина. Само кликнете врз ова поле и додадете свој текст.
Ова е пример текст. Заменете го со ваша содржина. Само кликнете врз ова поле и додадете свој текст.